Farebný typ Jasná jeseň – Clear Autumn, je svetlým a najviac jasným jesenným farebným typom, pripomínajúcim jar. Bordová v sýtom a tmavom odtieni žene jasného jesenného typu nepristane, ale v svetlejšom a jasnejšom odtieni sa do šatníka hodí.

K tvári ženám jasného jesenného typu pristanú najlepšie tie najviac jasné alebo len mierne tlmené svetlé odtiene jesennej farebnej škály. Do svojej odevnej zostavy si môže zaradiť aj niektoré jarné odtiene a niektoré mierne chladnejšie.

Žena jasného jesenného typu pripomína jarný typ. Jej vlasy sú svetlé, teplé blond alebo s jemným nádychom medeného odtieňa. Tmavé, ani sýte jesenné odtiene tomuto farebnému typu nepristanú, potrebuje ľahšie odtiene pripomínajúce jarnú paletu. Slnečnicová, ananásovo melónová, papaya, tomato, pistáciová, cherry a ďalšie krásne odtiene jemnej jesennej škály sa doplnia odtieňmi palety svetlej jesene a tlmenej jesene.

Podrobné informácie o vašom farebnom type, celej škále farebnosti k tvári i od tváre na ľahké kombinovanie, aj spôsoboch kombinácií sa dozviete pri farebnom poradenstve.

Inšpiračné obrázky vytvorené v Polyvore.

Farby pre svoj typ a pre vás individuálne ľahko rozoznáte v obchode v celej ich škále min 48 farieb s farebnicou k nákupom, kde ich máte zobrazené. Pri konzultácii vám ukážem rozdiely, výber vašich odtieňov aj ako ich kombinovať.

Clear Autumn - papaya
Clear Autumn - tyrquoise
Clear Autumn/Light Spring - orange/yellowgreen
Clear Autumn - yellowgreen /purple
Clear Autumn - orange/yellow
Clear Autumn Summer styling