Farebný typ Teplá jar – Warm Spring, je jar s pestrou paletou teplých farieb. Teplá jar je typická teplými farbami ako sú žltozelené, zelenožlté a oranžové odtiene, výrazne teplé oranžovočervené tóny. Ženám teplého jarného typu pristanú farby ako koralová, lososová, terakota, indiánska červená, žĺtkovožltá,  jabĺčkovo zelená, lipovo zelená, svetlá machovo zelená, nugatová, camel, prvosienková žltá, mandľová, teplá kakaová, mandarínková, hrdzavá…Ženám teplého jarného typu farby zo studených paliet nepristanú, ale k svojim farbám môžu pribrať a zladiť niektoré jesenné odtiene.

Žena teplého jarného typu má výrazne teplé pigmenty v pleti i vlasoch. Svojím vzhľadom môže pripomínať ľahšie svetlé verzie jesenného typu. Najviac dôležitá vlastnosť pri výbere farieb je práve ich teplý podtón.

Paleta jarných farieb je rozmanitá, tak ako v každom ročnom období. Pôvodne boli moje jarné typy tri – svetlá jar – jasná jar  – žiarivá jar. Light Spring, Clear Spring, Bright Spring.

K týmto typom pribudla jar výrazne teplá, Warm Spring so škálou zmesi výrazne teplých farieb. Farby citrusových plodov sú pre tento typ to pravé. Tento typ je podobný ako Žiarivá jar, ale časť farieb má odlišnú.

Záleží nielen na tom, aké farby si vyberiete, ale aj kam ich dáte. Ako ich skombinujete a na akej časti odevu ich nosíte. Čo s čím skombinovať ako sa obliecť, aby to ladilo spolu aj s vami sa dozviete počas konzultácie farebné poradenstvo.

Podrobné informácie o vašom farebnom type, vašej individuálnej škále farebnosti k tvári i od tváre na ľahké kombinovanie, aj spôsoboch kombinácií sa dozviete pri farebnom poradenstve.

Inšpiračné obrázky vytvorené v Polyvore.

Warm Spring - mandarine
Warm Spring - I go shopping!
Warm Spring - green inspiration

 

Warm Spring - orange/yellow

 

Warm Spring yellowgreen, goldbrown

 

Warm Spring - yellow/orange

 

Warm Spring/Clear Spring - yellow-green ispiration

 

Warm Spring - red/green inspiration

 

Warm Spring/ Clear Autumn

 

Warm Spring - dresses