Rýchle vybavenie – poukážku vám pošlem aj mailom!

zmena-vizáže-premeny-imidžu-darčekové-poukážky

Výnimočné chvíle si žiadajú aj výnimočný darček

Darčeky pre vašich blízkych vo forme poukážky na poradenstvo, kurzy, programy so zmenou vizáže alebo balíček luxusnej francúzskej kozmetiky Sothys a Bernard Cassiére. Darčekové poukážky na zmenu vizáže alebo premenu imidžu vám vystavím podľa vašej predstavy.

Darujte svojim blízkym sebavedomie a splnenie ich túžby vyzerať krásne a atraktívne. Užiť si profesionálnu starostlivosť a zažiť krásny deň.

Rada vám s výberom  pomôžem! Zavolajte a ochotne vám poradím.

Môžete si vybrať z  imidžových poradenských služieb, vizážistického servisu pre vašich blízkych alebo výberom kozmetiky pri príležitosti narodenín, menín, promócie, slávnostných príležitostí či vianočných prekvapení. Garantujem vám, že sa postarám osobne o to, aby zmena vizáže alebo akýkoľvek darček z mojej ponuky vami obdarovanú osobu potešil a cítila sa šťastne a spokojne.

Môžete si vybrať z nasledovných tipov, cenníka, alebo vám pripravím poukážku individuálne podľa vášho priania a finančného budgetu.

Poukážka môže byť vystavená s popisom alebo len na sumu podľa vašej predstavy. Od 39 eur (denné líčenie) po 2.000 eur (celoročný program). Predmet kurzu alebo poradenstva je možné zameniť za výber konzultácií a poradenstva podľa priania príjemcu, samozrejme v tej istej hodnote. Nič neriskujete! 

Zostavu je možné urobiť ľubovoľne z jednotlivých čiastkových častí imidž poradenstva podľa ceny a vášho záujmu. Môžete si vybrať program vzdelávací – poradenský, realizačný alebo ich kombináciu. Rada vám s výberom pomôžem a poradím.


Ukážkové líčenie s poradenstvom denné líčenie - prirodzený štýl, nahé líčenie

Prirodzený typ líčenia. Tajomstvo sviežeho a mladistvého vzhľadu aj trvácnosti make upu po celý deň.

Predvedenie vhodného štýlu líčenia aj poradenstvo vo farbách líčidiel. Ľahké líčenie na každý deň – s výkladom postupu. Ukážka ako objaviť svoju prirodzenú krásu a vyzerať pekne . Len málo farbičiek – ale veľa sebavedomia!

Časovo cca 1 – 1,5 hod, cena 99 eur


Poradenstvo –  účes a farba vlasov

imidz poradenstvo pre zeny - ucesPoradenstvo vhodných účesov, aj harmonických farieb vlasov. Určenie farebného typu a rôznych najvhodnejších odtieňov vlasov*. Diagnostika tvaru tváre a harmonických účesov pre krásu.

*vč. farebnej typológie pre vlasy, ukážky všetkých vhodných odtieňov pre vás z kaderníckeho katalógu na celý život.

1 – 1,5 h 99 eur


Kurz líčenia – individuálny kurz ČO, AKO a s čím

kurz líčenia BratislavaV individuálnom kurze líčenia sa naučíte všetky ťahy – nielen ČO urobiť, ale aj AKO to spraviť.

Fungujúce tipy pre zväčšenie a zvýraznenie očí, zdokonalenie pleti, dosiahnutie sviežeho prirodzeného vzhľadu bez nánosov líčidiel. Len úplne mikroskopické vrstvičky make-upu.

Individuálny intenzívny kurz líčenia podľa popisu na stránke včítane diagnostiky typu pleti.

Krok za krokom nácvik líčenia spoločne, osvojenie si jednotlivých krokov. Predvediem a klientka opakuje každý krok, aby to vedela urobiť správne a rýchle i doma.

Vhodné pre začiatočníčky – ženy ktoré sa vôbec nelíčia, aj pre tie, ktoré sa chcú v umení líčenia zdokonaliť.

Individuálny kurz prispôsobený osobným potrebám a túžbam. Absolventka kurzu sa naučí ako sa rýchle, jednoducho a vhodne upraviť na deň i večer.

Kurz pre jednu osobu v časovom trvaní 2,5 – 3 hod., cena 149 eurFarebná typológia a poradenstvo v odievaní

profesionalny-vzorkovnik-fariebAko byť krásna s farbami ktoré nosíte na sebe.

Chytrá farebná typológia – inteligentný spôsob farebných harmónií s pleťou, očami, vlasmi, výber farieb a odtieňov pre krásu

Určenie farebného typu, ukážky vašich osobných najlepších farieb, vhodné a nevhodné odtiene, jednoduchý spôsob kombinovania – farebné škály k nákupom, individuálna zostava paletiek.

 • Vaše priania, obľúbené farby a preferovaný štýl
 • Analýza pigmentov vašej pleti, očí a vlasov
 • Ukážky vhodných a nevhodných odtieňov farieb pri tvári, šatková metóda. Pri pohľade do zrkadla spolu sledujeme účinky rôznych odtieňov na vašu pleť, oči, celkový dojem. Výber vašich najlepších odtieňov.
 • Ukážky ľahkého ladenia farieb k tvári a od tváre. Praktické a jednoduché kombinovanie za pomoci paletiek farieb k tvári a od tváre.
 • Záverečné zhrnutie doporučení a výber farebných paletiek všetkých farieb, ktoré sa vám budú ľahko kombinovať a a tých, ktoré sú najvhodnejšie bezprostredne k tvári.
 • Vaša osobná zostava farieb pre ľahké a jednoduché nakupovanie a zostavenie šatníka.
 • Časovo 2,5 – 3 hod, cena 199 eur

CHYTRÁ FAREBNÁ TYPOLÓGIA – PORADENSTVO V ODIEVANÍ AJ LÍČENÍ.
UKÁŽKOVÉ LÍČENIE S DOPORUČENÍM FARIEB.

farebna-typologia-profesionalny-vzorkovnik-fariebdekoratívna-kozmetika-aké-farby-použiť-kurz-liceniaUrčenie farebného typu, ukážky vašich osobných najlepších farieb, vhodné a nevhodné odtiene, jednoduchý spôsob kombinovania – farebné škály k nákupom, individuálna zostava paletiek.

 • vaše priania, obľúbené farby a cieľ
 • analýza pigmentov vašej pleti, očí a vlasov
 • ukážky vhodných a nevhodných odtieńov farieb pri tvári, colour draping, šatková metóda. Pri pohľade do zrkadla spolu sledujeme účinky rôznych odtieňov na vašu pleť, oči, celkový dojem. Výber vašich najlepších odtieňov.
 • ukážky ľahkého ladenia farieb k tvári a od tváre. Praktické a jednoduché kombinovanie.
 • záverečné zhrnutie doporučení a výber farebných paletiek všetkých farieb, ktoré sa vám budú ľahko kombinovať a a tých, ktoré sú najvhodnejšie bezprostredne k tvári. Vaša osobná zostava farieb pre ľahké a jednoduché nakupovanie a zostavenie šatníka.
 • výber farieb dekoratívnej kozmetiky a ukážka ľahkého denného líčenia.
 • na záver odchádzate nielen obohatená o tajomstvo, ako si poradiť v obchode i šatníku a pritom vyzerať atraktívne, ale aj aj skrášlená prirodzeným typom líčenia, ktorý odhalí vašu prirodzenú krásu.
 • orient.čas konzultácie: 3 – 4,5 h, cena 299 eur

Poradenstvo v odievaní – oblečte sa šik! Farby, strihy, štýl.

darcekove poukazky - farebna typologiaChytrá farebná typológia a poradenstvo v odievaní,modul 1. Konzultácia + farebné škály k nákupom pre ľahké kombinovanie odevov a doplnkov rozdelené na farby k tvári a od tváre. Chytrá farebná typológia.

Vaše krajšie JA s farbami.

STRIHY a štýl vhodné pre vašu postavu a proporcie, optické formovanie postavy.

Spolu 3 konzultácie poradenstva v odievaní

cca  3 h + 1,5 – 2 h, 1,5 – 2  spolu cca 7 hodín konzulácií

cena  599 eur


Šikovné praktické balíčky na zmenu imidžu, aj kompletnú premenu imidžu

Zmena vizáže aj s nákupmi – kompletný make-over, okamžitý výsledok! Zážitok so skvelým výsledkom.

zmena vizáže - po

zmena vizáže po realizácii vlasov a líčenia

zmena vizáže

zmena vizáže – pred

Poradenstvo farby vlasov a účesu, líčenie s výkladom, realizácia účesu aj farby vlasov v kaderníctve International London Salón v River Parku, poradenstvo v odievaní.
Kompletná zmena vizáže od hlavy po päty – vlasy, líčenie aj nákup nových odevov s odborným poradenstvom.

Celodenný program, alebo podľa priania je možné rozdeliť 

Cena 336 eur za poradenstvo + 150 za kaderníctvo, spolu 486 eur


Program premeny imidžu s celoročnou podporou

farebna-typologia-profesionalny-vzorkovnik-fariebrevízia šatníka, cenakurz líčenia BratislavaVeľa žien so svojou premenou imidžu nadšene začne, ale potom príde pohodlnosť a vrátia sa k starým návykom. A opať sú frustrované, nespokojné so sebou a začínajú vždy znova a znova. S diétami, s cvičením, so starostlivosťou o seba…

Pevná vôľa nepomáha. Treba si vypestovať nové návyky. A zaplniť skriňu vecami, ktoré budete rada nosiť a ľahko kombinovať. Garantujem 100% úspech! 

 • Chytrá farebná typológia, modul 2. Poradenstvo v odievaní a ukážkové líčenie.
 • STRIHY, optické formovanie postavy, poradenstvo i nákresy.
 • Štýlové poradenstvo k odievaniu a revízia šatníka – selekcia vhodných, nevhodných odevov, ukážky kombinovania a poradenstvo,
 • komplexné poradenstvo v odievaní 
 • Poradenstvo účesu a farby vlasov podľa typu tváre a farebného typu
 • realizácia účesu v exkluzívnom kaderníctve International London Salón v River Parku včítane farbenia (150 eur)
 • Poradenstvo pri nákupoch 4 krát po 3 hod., spolu 12 hod nákupov počas roka
 • Kurz líčenia, 2,5 – 3 hod.

Spolu CELOROČNÝ individuálny program kurzov a konzultácií, poradenstvo a premena s vybudovaním šatníka, návykov a zručností + kaderníctvo 150 eur = 2.000


Jednodňové alebo dvoj a viacdňové poradenské a realizačné programy. Zostava podľa vašich prianí.

Poukážku vám vystavím aj na cenu podľa vášho priania.

Ceny si môžete pozrieť v sekcii Cenník.

Volajte 0905 392 050, alebo ma môžete kontaktovať mailom adrianacizikova@gmail.com