sothys-modelkaČo všetko ponúkam pre ženy v rámci imidžového poradenstva? Imidž poradenstvo pre ženy obsahuje rôzne konzultácie zamerané na zvýšenie vášho sebavedomia a zlepšenie vášho vzhľadu.

Jednotlivé konzultácie zamerané na riešenie časti vášho imidžu vás dovedú k vysnívanému vzhľadu a k úspechu u mužov aj v práci. Vaše sny premeníme na skutočnosť!

Na fotografii modelka francúzskej kozmetickej značky SOTHYS, Olívia

Trvalá poradenská podpora. Diskrétnosť. Profesionalita. Skúsenosti – 20 rokov praxe.

Chcete zmeniť svoj vzhľad? Ako na to?

Podľa toho, či ste z Bratislavy, z inej časti Slovenska, alebo pracujete v zahraničí a na Slovensko zavítate na občasnú návštevu. Či si prajete viac konzultácií odrazu, ale postupne po častiach vo viacerých termínoch. Svoje prianie a predstavu mi môžete napísať do mailu, navrhnem vám optimálny plán.

Komplexné stylistické imidžové poradenstvo pre ženy

Ak si želáte poradiť kompletne so všetkým, môžete si vybrať postupne jednotlivé časti konzultácií, ktoré spolu tvoria kompletné imidžové poradenstvo: farebné poradenstvo, strihové poradenstvo, štýlové poradenstvo alebo spoločné nákupy, ktoré vám to veľmi uľahčia. K tomu nácvik líčenia a návrh účesu.

Podľa toho, či môžete prísť viac krát, alebo by vám to vyhovovalo zlúčiť do jedného, alebo 2 dní, vám pripravím program vášho skrášlenia a konzultácií.

S čím vám môžem pomôcť najskôr?

Čo vás trápi najviac? Vlasy, tvár, plná skriňa zle kombinovateľných vecí, alebo vaše postava? Dvoj, alebo troj farebný šatník, v ktorom chýba pestrosť? Nerada nakupujete? Pri obliekaní zažívate bezradnosť? Môžete si vybrať len niektorú oblasť, ktorá vás momentálne najviac zaujíma. Nájdeme riešenie, ktoré vám prinesie spokojnosť.

Revízia vášho šatníka u vás doma – poradenstvo

revízia šatníka, cenaMôžem prísť i k vám domov a spoločne spravíme revíziu vášho šatníka. Preberieme spolu jednotlivé kusy šatníka z hľadiska farieb, strihov i štýlu a poradím vám aj čo s čím môžete spolu kombinovať. Uvidíte váš šatník inými očami! Zrazu sa objavia kombinácie, na ktoré by ste sama celkom isto neprišla.

Farebné poradenstvo v odievaní pre ženy

Všetko sa vyvíja, preto ak ste niekedy absolvovali farebnú typológiu 4 ročných období, oplatí sa vám absolvovať farebné poradenstvo! Dozviete sa celkom nové veci! 

Spoznáte novú, Chytrú farebnú typológiu a nový profesionálny prístup k farbám! Poradím vám farby, v ktorých budete vyzerať aj cítiť sa výborne, ukážem ako môžete používať a miešať farby, aj ako nosiť tie, ktoré sa vám páčia. Farby majú najväčší vplyv na to, ako vyzeráte – vaša pleť, oči, črty tváre sú ich výberom dramaticky ovplyvnené. Na odtieňoch farieb záleží ako vyzerá vaša tvár!

Farby sa nerozdeľujú len na „jarné, letné, jesenné a zimné“! Sú aj iné, jednoduchšie metódy delenia farieb do farebných skupín. Spoznajte tajomstvo ľahkého výberu vhodných odtieňov pre vás a budete vyzerať oveľa, oveľa krajšie!

Jarný typ nie je iba jeden. Je ich viac! Aj letných typov je viac. Jesenných farebných typov je tiež viac. A zimná farebná škála má tiež rôzne podoby – pre všetky zimné farebné typy žien.

Skoncujte s neistotou pri nákupoch a kupujte si veci, ktoré vám pristanú a vzájomne ladia! Prestaňte míňať peniaze na oblečenie ktoré nenosíte a neviete zladiť.

Strihové poradenstvo v odievaní pre ženy

typy ženských postáv, strihové poradenstvo aj pre váš typ postavy Viete aký je váš typ postavy? Možno ste už čítali čo nosiť ak ste typ jablko, hruška, obdĺžnik, presýpacie hodiny… Tieto všeobecné rady z časopisov vám však veľmi nepomôžu.

Typ postavy je len jedno kritérium. Dôležité je aj, či je tá “ hruška“ vysoká, nízka, či má krátky alebo dlhý driek, vysoko, alebo nízko posadené boky.. proste je to zložitejšie. Poradím vám vhodné strihy konkrétne pre vás osobne!

Strihové poradenstvo je vhodné hlavne pre ženy s nekonfekčnou postavou. Ale aj v obchode je dobré vedieť, čo máte hľadať, aby ste v tom vyzerala dobre. Ako má byť váš odev postrihaný, aby vhodne vyformoval vašu postavu. Podľa návrhov strihov si môžete dať ušiť modely v krajčírstve. Netrápte sa s hľadaním kostýmu, sukne, nohavíc alebo blúzky, ak vám z konfekcie nič nesedí! Všetko sa dá ušiť na mieru. Doporučím vám krajčírsky salón kde vám ušijú krásne šaty, kostýmy, blúzky, sukne či nohavice presne na vás.

Štýlové poradenstvo pre ženy

štylové poradenstvo - čo si obliecť na akú príležitosťTento typ poradenstva je nevyhnutný najmä pre dámy s náročným povolaním, vysokým sociálnym statusom, bohatým spoločenským životom. Dozviete sa aké sú pravidlá odievania, obchodné oblečenie pre formálny a moderný neformálny biznis štýl – business formal a business casual.

Aké typy odevov, farby, dezény, materiály vytvárajú rôzne úrovne a štýl. Čo znamená dress code black tie, formal, semiformal, dressy casual, smart casual.

Čo sa hodí pre spoločenské príležitosti, promóciu, svadbu, oslavy, recepcie…

Nájdeme váš osobný štýl a poradím vám mix materiálov, dezénov, prvkov z jednotlivých štýlov špeciálne pre vás. Už budete vedieť čo sa s čím hodí. Štýlové poradenstvo je vo formách biznis imidž poradenstvo a aj štýlové poradenstvo. Podľa toho čo potrebujete vyberieme formu vhodnú pre vás osobne.

Účes a výber farby vlasov pre ženy

imidz poradenstvo pre zeny - ucesUž asi vietre, že typ tváre určuje aké účesy sa vám budú hodiť. Viete však určiť svoj typ tváre správne? Dôležitý je nielen obrys, ale aj jej črty. Sú oblé, alebo skôr ostré? Máte malý nos, alebo je dominantou tváre? Je brada špicatá, alebo širšia a hranatá? Toto všetko je dôležité. Aký účes a farba vlasov vám pristane? Poradím vám aj s výberom farieb vlasov podľa typu pleti, farby očí, farebného typu (farebná typológia pre vlasy).

Líčenie na rôzne príležitosti

zmena vizáže - ukážkové líčenieJemné prirodzené líčenie, nahé líčenie, glamour, decentné elegantné aj extravagantné líčenie, líčenie na rôzne príležitosti – denné, večerné, slávnostné, svadobné, fotomake up.

Individuálny kurz líčenia, nácvik

Naučte sa líčiť sama! Na bežný deň to nie je tak zložité. Dostanete manuál postupu a spolu zvládneme nácvik techniky líčenia krok za krokom. Isté zákonitosti vo farebných kombináciách sa oplatí využívať aj v líčení – hlavne princíp komplementarity, tak zvýrazníte farbu vašich očí.

Dôležité je zvládať techniku líčenia. Aké farby použijete, je na vás, skôr je dôležité kam a ako ich nanesiete a v akej intenzite. Prirodzene vám doporučím, ktoré tiene budú lepšie ladiť k farbe dúhovky vašich očí, vyberiem farbu makeupu, lesku, rúža. Ukážem vám ako nalíčiť oči, ak ich máte malé, veľké, vypuklé, so skrytými viečkami, ako zmierniť kruhy pod očami či zamaskovať opuchy. Poradím vám aj pomôcky na líčenie, hubky, štetce, špeciálne korektory.

Program premeny imidžu s celoročnou podporou

Balíček DE LUXE – poradenstvo a ZMENA VIZÁŽE

Veľa žien so svojou premenou imidžu nadšene začne, ale potom príde pohodlnosť a vrátia sa k starým návykom. A opať sú frustrované, nespokojné so sebou a začínajú vždy znova a znova. S diétami, s cvičením, so starostlivosťou o seba…

Pevná vôľa nepomáha. Treba si vypestovať nové návyky. A zaplniť skriňu vecami, ktoré budete rada nosiť a ľahko kombinovať. Garantujem 100% úspech!

  • Chytrá farebná typológia – SMART COLOUR ANALYSIS, Poradenstvo v odievaní, líčení + ako si vytvoriť variabilný šatník, ukážky ladenia farieb k tvári a od tváre (ľahké kombinovanie). Ukážkové líčenie s odporučením farieb. Chytrá farebná typológia, inteligentný spôsob farebných zostáv.
  • STRIHY a štýl vhodné pre vašu postavu a proporcie, optické formovanie postavy, poradenstvo i nákresy. Rady pre nákupy konfekcie aj šitie.
  • Štýlové poradenstvo k odievaniu a revízia šatníka – selekcia vhodných, nevhodných odevov, ukážky kombinovania a poradenstvo
  • Poradenstvo účesu a farby vlasov podľa typu tváre a farebného typu r, realizácia účesu v exkluzívnom kaderníctve International London Salón v River Parku včítane farbenia do 145 eur
  • Poradenstvo pri nákupoch 4 krát po 3 hod., spolu 12 hod nákupov počas roka
  • Kurz líčenia, 3 hod.

Spolu ROČNÝ program kurzov a konzultácií v balíčku, poradenstvo a premena, 2.000 eur.

Naše časté ženské prehrešky voči štýlu

Ženy mávajú podobné problémy a dopúšťajú sa často podobných chýb. Nájdete sa v niektorej i vy?

Prílišná závislosť na trendoch, obete módy – trendy za každú cenu

Príliš sa orientujú na momentálne „in“ farby, strihy či štýl a neberú do úvahy, že všetko to, čo médiá či módni návrhári prinášajú je na INŠPIRÁCIU a VÝBER. Všetko sa nehodí každej z nás.

Každú ročnú sezónu prinášajú módne značky nové trendy. Nové farby, nové strihy, nové štýly. Budete meniť celý šatník každý štvrťrok, či polrok?

To iste nie. Šikovná žena si zostaví základný šatník a postupne si dopĺňa vždy niečo nové, vyberá z trendov to, čo sa jej hodí, farebne, strihovo i štýlovo.

Nákup odevov, ktoré sa nám páčia, ale nesedia nám. Neodolateľne krásny kus!

Snáď každá žena sa už dopustila takéhoto omylu. Kúpite si niečo, čo sa vám tak strašne páči, že proste nemôžete odolať. Krásny kus. Má len jednu chybu – že vy v ňom vôbec nevyzeráte dobre, jednoducho vás „nešatí“. Šaty vyzerali krásne na vešiaku. Ale vy v nich akosi nevynikáte, ani sa v nich necítite najlepšie.

Nuž, kupovať si krásne šaty do skrine je drahý špás. Nenosené šaty visiace v skrini – to sú vaše najdrahšie šaty, bez ohľadu na to, koľko stáli.

Šaty, ktorých strih vám nesedí

Nikdy si nekupujte krásne šaty, ak sú vám malé alebo príliš veľké. Ak vás irituje číslo, proste ho odstrihnite! Rôzne značky majú odlišné veľkosti, preto sa netrápte, ak do tej vašej 40- tky proste nevojdete. Nemusí to byť tým, že ste pribrala.

Druhá dôležitá vec je, že všetky odevy sú strihovo šité na určitý typ postavy – rovnú, oblú, hruškovú…

Ak si kúpite strih, ktorý sa na vašu postavu nehodí, pridá vám kilá a budete vyzerať neforemne. Správny strih vám uberie na váhe a pridá na pôvabe. Plná postava vo veľkých neforemných odevoch vyzerá ešte plnšie! Ak máte plné prsia, ale štíhly driek, nepridávajte si nevhodným strihom kilá a dojem medveďa. Nech je vidno, že máte prsia, boky a pás!

Nekompatibilný šatník – “ nemám si čo obliecť „

nemám čo na sebaMáte plné skrine rôznych odevov a predsa vždy stojíte pred skriňou a nemáte si čo obliecť? Kusy rôznorodé materiálmi, štýlom, pestrá farebnosť všetkých možných odtieňov?

Rôznorodosť by v šatníku mala byť. Ani monotematický šatník v jednej, či dvoch farbách nie je veľmi zaujímavý. Ak na vás čaká v skrini len záplava čiernej, bielej, šedej, béžovej alebo hnedej, tiež vám to na nálade nepridá.

Riešením je variabilný šatník z niekoľkých kombinovateľných kusov, ktorý postupne dopĺňate. Vždy si máte čo obliecť.

Výhodné lacné kusy, „No, nekúp to! „

Ak si kupujete odevy z dôvodu nízkej ceny, v konečnom dôsledku zistíte, že vás to vyjde draho!

Cenu prerátajte na počet nosení, uvažujte, či ten kus využijete, alebo ho oblečiete raz ročne.

Drahšie, kvalitné kusy vám dlhšie vydržia a budete sa v nich cítiť oveľa sebavedomejšie. Kvalitný materiál a dobre vypracovaný strih sa vám mnohonásobne vráti v cene na náklady počtu oblečenia odevu za rok.

Hlavne pri kostýmoch, oblekoch, kabátoch, topánkach sa na cene za kus šetriť neoplatí. Zrátajte si náklady na jedno oblečenie vášho kostýmu, či obleku pre manžela na časové obdobie 3-6 rokov. Kvalitný materiál vám vydrží dlhšie, nežmolkuje sa a nevyzerá obnosene už za krátky čas.

Lacné odevy na jednu – dve sezóny sú v konečnom dôsledku drahé.

Kvalitný materiál a vypracovanie stojí viac peňazí. Aj po viacerých opraniach vyzerá však stále nositeľne, neurobia sa vám hneď žmolky a neprezrádza lacný pôvod leskom polyesteru. Kvalitné sú prírodné materiály, bavlna, vlna, hodváb, prípadne zmesi kde podiel prírodnej látky je vyšší. Moderné kvalitné umelé vlákna ako viskóza (umelý hodváb), mikrofáza sa príjemne nosia, lycra zabezpečí elasticitu a menšiu krčivosť.

Viac ako do značky investujte do materiálu a kvalitného strihu! Značka je istou garanciou kvality, preto radšej siahnite hlbšie do rozpočtu a investujte do kvality. Niektoré značky majú cenovo dostupné a predsa kvalitné materiály i kvalitu šitia! Kúpte si to najlepšie čo si môžete momenálne dovoliť.

Kombinujte vo svojom šatníku drahšie kusy a cenovo výhodnejšie slušnej kvality.

Nadčasovosť a váš finančný budget

V šestnástich chce každá nosiť to, čo momentálne „letí“. Môže to byť z lacnejšieho nie veľmi kvalitného materiálu, pretože budúcu sezónu to už nosiť nebude. Ale ak máte nad 25 treba prístup k obliekaniu pozmeniť. Obliekať sa módne, ale kvalitnejšie.

Samozrejme, móda je dôležitá, nebudete predsa nosiť usadlý nemoderný model ako po babičke.

Trendy sa vracajú, ale nikdy to nie je to isté – len inšpirácia rôznymi obdobiami minulosti. Móda sa inšpiruje aj minulosťou, strihmi, tvarmi, farbami, detailmi…ale prináša vždy nový pohľad, nové materiály, nové spracovanie.

Ak si základ biznis šatníka kúpite v nadčasovej elegancii, budete mať veci na dlhšie obdobie a sezónne si prikúpite niečo trendy.

Napríklad klasicky vsadené rukávy sa nosia vždy, ale nápadne vycpané ramená, či naberané rukávy podliehajú móde. Sako s výrazným naberaním rukávov si proste v období, keď to už nie je módne, obliecť nemôžete. To klasické si môžete dať vždy! Šaty klasického slušivého strihu ktorý lichotí vašej postave využijete celé roky! Kombinujte nadčasové a módne, trendové.