poradenstvo v pánskej módePonúkam vám diskrétne imidžové poradenstvo v oblasti odievania, účesov, pánskej kozmetickej starostlivosti o pleť a telo, aj poradenstvo pri nákupoch.

Pomôžem vám zadovážiť si vhodné odevy podľa vášho životného štýlu, do práce aj na voľný čas.

Vybrať si vhodný štýl, farby, materiály a vzory pre obleky, kabáty, plášte, košele, kravaty, tričká, bundy … a ešte to dokopy skombinovať – je jednoduché – s odbornou pomocou.

Podľa toho aký ste typ si môžete vybrať:

konzultáciu – poradenstvo v odievaní a následné nákupy alebo ak vás teória veľmi nezaujíma a ste praktický typ zameraný na cieľ – rovno spoločné nákupy. Pred nimi si vás samozrejme pozriem a porozprávame sa o vašich potrebách a prianiach. Každý človek má svoje túžby a ja urobím všetko pre to, aby som vám pomocou môjho biznisu a znalostí pomohla dosiahnuť vaše ciele. V oblasti vzťahov, aj v pracovnej sfére.

sportovy-styl-panska-modaPred nákupmi je dobré spraviť aspoň farebnú typológiu (99 eur/1 hod.), zistiť pri dennom svetle v akých farbách vyzeráte najlepšie. Tak potom pri nákupoch ušetríme čas a idem na istotu. Viem presne, čo hľadať. Pokiaľ to spravíme poriadne, budete aj Vy vedieť čo a prečo ideme skúšať a nebudeme polemizovať nad každým kusom. 

Imidž poradenstvo v pánskej móde nie je len pre formálne biznis odvetvia. Sú oblasti v ktorých sa muži môžu obliekať do práce neformálne a tam vzniká najviac omylov. Ak sa obliekate nevhodne, podkopávate si sám nohy a maríte vyhliadky na úspešné obchody, prosperitu.

V tradičných, konzervatívnych oblastiach ako je bankovníctvo či poisťovníctvo si nemôžete dovoliť uvoľnenosť, ani extravaganciu.  Naopak, to čo je v konzervatívnej sfére absolútne nepredstaviteľné, je v kreatívnej oblasti – v reklame, módnom priemysle vyslovene žiadúce. Tu sa cení originalita a nekonvenčnosť. Mám i veľa klientov z oblasti IT technológií, kde sa nosí do práce neformálny štýl.

Ak dávate prednosť individualite, vaše postavenie si vyžaduje niečo výnimočné, alebo máte proste nekonfekčnú postavu, ponúkam i sprostredkovanie a pomoc s vybraním materiálov, farieb a dezénov z bohatého výberu látok pri úprave rozšitých odevov na mieru, „Made to Measure“, alebo zákazkovom šití celého modelu špeciálne navrhnutého pre vás „Bespoke“ od Scabal.

Vaše košele, nohavice, obleky, saká môžu byť ušité špeciálne pre vás s výberom všetkých detailov, tak aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie.

V tom prípade vám vyberiem materiály a farby z katalógov aby pristali k vašej pleti i osobnosti – spolupracujem so slovenským zástupcom.

Pozrite si web stránku prestížnej anglickej značky Scabal s tým najlepším zo sveta pánskej módy.


Farebná typológia – analýza farieb a poradenstvo v odievaní pre mužov – príprava pred nákupmi

farby v pánskom šatníku - aké farby pre muža?Výber najvhodnejších farieb, v ktorých budete vyzerať skvele. Farby pri tvári robia odraz na vašu tvár a ovplyvňujú ako vyzeráte, treba preto vybrať tie odtiene, ktoré vás urobia atraktívnejším. Farby odevov významne ovplyvnia váš výzor, treba preto preskúmať ich vplyv na vašu pleť, oči, celkový výzor. Analýza sa robí s profesionálnymi šatkami a vzorkami látok.

Poradenstvo vo farbách odevov na voľný čas i do práce – určenie farebného typu, farebnosti odevov a doplnkov

príprava pred nákupmi

cena: 199 eur

1,5 -2 hod


Poradenstvo v pánskom odievaní – výber farieb a štýlu vašich odevov pre atraktívny vzhľad

pulóver- poradenstvo v odievaní pre mužov

kašmír – pánsky pulóver s tradičným športovým vzorom

Poradím vám s výberom vhodných farieb, materiálov aj štýlu, typu odevov aj obuvi. 

Súčasťou je dress code na spoločenské udalosti aj do práce na rôzne situácie. Do práce i na voľný ćas.

Trvanie konzultácie: 2 – 3 hod
cena: 299 eur


Nákupy – poradenstvo pri nákupoch

pánske nákupy - od hlavy po pätyPoradím vám s výberom oblečenia i doplnkov – košieľ, pulóvrov, tričiek, nohavíc, oblekov, kabátov, topánok, kravát a doplnkov – pomôžem vám nakúpiť všetko efektívne a rýchle.

Oblečiem vás od hlavy po päty.

Poradenstvo pri nákupoch
cena: 69 eur/ 1 h


Účes – poradenstvo pánsky účes

Podľa tvaru vašej tváre, čŕt a vašej profesie a životného štýlu vám poradím najvhodnejšie a najviac atraktívne typy účesov pre vás.

Poradenstvo účes
cena: 69 eur


 

pánska móda - detaily, manžety

Oblek – ale aký? Košeľa – ale aká?Aké má mať manžety na ktorú príležitosť? Ako presne dlhý má byť rukáv saka? A ako u košele? Viete to naozaj úplne všetko?

Každá obchodná oblasť má svoje pravidlá odievania, čo je vhodné v jednej, v druhej sa nemusí hodiť.

Oblek, košeľa a kravata je klasika formálneho štýlu.

Ale aký oblek? Aká košeľa? Aká kravata? Ako si z toho množstva v obchode vybrať? Pomôžem vám s tým!

Nie každý oblek sa hodí pre danú pozíciu, váš farebný typ, váš pracovný deň.

Čierny a tmavomodrý oblek je na bežný deň pre väčšinu mužov príliš formálny. Sú iné možnosti, v ktorých budete vyzerať kompetentne a profesionálne!

Neformálny biznis umožňuje nosiť iné typy odevov ako je oblek, košeľa a kravata. A to býva najčastejšie tá najväčšia dilema – ako nešliapnuť vedľa.

V biznise sa oplatí nielen veľa vedieť, ale aj skvele vyzerať.

Dôveryhodnosť, spoľahlivosť a profesionalita sú hodnoty, ktoré by mal vysielať aj váš imidž.

casual - pánske odievanie

neformálny štýl, casual

Aj neformálne oblečenie je dôležité. Vo voľnom čase chcete predsa tiež dobre vyzerať. Bez ohľadu na to či chodíte na golf, do posilovne či na prechádzky mestom alebo prírodou je fajn vyzerať pritom dobre.

Pomôžem vám vybrať oblečenie v štýle v ktorom sa budete cítiť ako ryba vo vode, na voľný čas sa nosí casual. A tam sú možnosti široké.