Imidž konzultantka, osobná stylistka a vizážistka

Image and colour consultant, Personal stylist, Make up artist

tel. +421 905 392 050

adrianacizikova@gmail.com

Bratislava centrum – Staré mesto, Mariánska 12. Je to spojnica Obchodnej a Špitálskej ulice v centre. Blízko je napríklad Hotel Kyjev, TESCO MY- veľké parkovisko. Som i v Google maps.

Vaše prianie mi môžete napísať mailom alebo zdeliť telefonicky. Môžete si vybrať z jednotlivých konzultácií, ale aj napísať jednoducho čo všetko by ste chceli vedieť svojimi slovami – poradím Vám vhodný balíček.

Pracujem privátne, v prípade požiadavky konzultácia môže byť aj u vás doma.

  • Ak posielate mail, napíšte prosím či vám lepšie vyhovuje čas ráno, dopoludnia, popoludní, alebo až po 17 tej. Môžete pripísať i pár termínov, kedy by ste mohli vy. Tým sa značne urýchli komunikácia a výber vášho termínu. Odpovedám v ten istý deň – vyhliadajte preto odpoveď a reagujte čo najskôr – v ten deň alebo nasledujúci deň.
  • Pamätajte prosím na to, že súčasne sa hlásia o termín aj ďalšie klientky. Ak na odpoveď nereagujete a odpoviete až o niekoľko dni, moja ponuka termínov už nemusí byť aktuálna. Objednávam flexibilne  – na tento, budúci a ešte ten ďalší týždeň. 
  • Pre mimobratislavských klientov – pre vaše pohodlie – poradím vám s vhodným ubytovaním, stravovaním, aj cestou. Urobte si pekný výlet do Bratislavy! Mám klientky i zo zahraničia  – užite si pekný deň či dva v Bratislave!
  • Od Hlavnej železničnej stanice je to ku mne len štyri zastávky električkou číslo 1, cca 10 minút. Vystúpite na zastávke „Vysoká“ – ste na Obchodnej ulici. Prejdete na druhú stranu ulice,  trochu sa vrátite naspäť a na rohu okolo lekárne zídete dole Mariánskou ulicou (viď obrázok).
  • Pracujem aj cez víkendy, v sobotu i nedeľu – výhodné pre mimobratislavských klientov.
  • Líčenie je možné aj v skorých ranných hodinách od 7.00 (mimoriadne podľa potreby aj skôr),  konzultácie a kurzy začínajú obvykle ráno od 9.00, popoludní od 13.00/14.00, posledná konzultácia/kurz od 17.00. Farebná typológia len dopoludnia a popoludní, za denného svetla. Mám síce špeciálnu žiarovku imitujúcu denné svetlo, ale preferujem prirodzené svetlo. Považujem za dôležité aby som efekt videla nielen ja, ale aj vy. Ostatné konzultácie a kurzy nie sú viazané na denné svetlo. Líčenie v časoch podľa potreby.
  • Pre Slovenky a Slovákov žijúcich v zahraničí – poskytujem poradenstvo i online.
  • Komunikovať so mnou môžete aj na Facebooku, Pintereste, po dohode je konzultácia možná aj cez Skype.
  • Ak máte otázky, alebo špeciálne prianie neváhajte a pýtajte sa na to čo vás zaujíma!
  • Teším sa na vás!