Ako vyzerať príťažlivo a úspešne vďaka farbám

farebná typológia pre mužov

Farby pri tvári ovplyvňujú ako vyzeráte – tričká, košele, kravaty – všetko v blízkosti tváre treba vybrať tak, aby to s vami ladilo

Farby v bezprostrednej blízkosti tváre vytvárajú farebný odraz svetla na vašu tvár. Preto je tak dôležité, aký farebný odtieň si oblečiete. Farebná typológia pre mužov je ešte viac dôležitá ako pre ženy!

Farba košele, kravaty, trička, pulóvra najviac ovplyvňuje ako dnes vyzeráte! Farebný odtieň ktorý máte na nohaviciach vašej pleti svedčať nemusí, treba ho ale vedieť zladiť s tým čo máte oblečené k tvári. Teda s farbou košele, trička či pulóvra.

Poznáte to určite aj vy, niekedy sa cítite skvele a inokedy mizerne. Unavený a čaká vás dôležité stretnutie. Farba, resp. odtieň ktorý vám pristane vám pomôže vyzerať dobre vždy a doslova vás pohladí na duši. Budete sa cítiť lepšie. Farby majú veľký psychologický dopad na to ako sa cítite a aj na to, ako vás budú vidieť vaši obchodní partneri, spolupracovníci, partnerka, priatelia.

Farebné odtiene košele, kravaty, trička, šálu či pulóvra v blízkosti tváre cca 10- 20 cm pod bradou vytvárajú odraz na vašu tvár a preto ovplyvňujú ako vyzerá vaša pleť, oči, celkový dojem.

Psychológia farieb

pánská obuv - viete aké topánky k čomu nosiť?

Viete akú farbu a typ topánok k čomu nosiť? Aj to je súčasťou poradenstva.

Samozrejme, dôležité sú nielen tie farebné odtiene, ktoré máte pri tvári, ale aj celkový farebný styling. Ten vytvára formálny, neformálny, autoritatívny, priateľský, profesionálny alebo svieži športový dojem. 

Výber farebnosti a celkové zladenie vytvára váš imidž, predstavu o vašej dôveryhodnosti, profesionalite, spoľahlivosti, kompetencii, sociálnom postavení, fyzickej kondícii a schopnostiach.

saká - neformálne pánske odievanie

Samostatné saká majú svoje miesto v neformálnom pánskom odievaní

Farby oblekov, košieľ, kravát, pulóvrov, tričiek, nohavíc, topánok aj ponožiek vo vhodných kombináciách pre vašu profesiu a príležitosť obliekania vytvoria váš profesionálne príťažlivý vzhľad. Mix farieb, vzorov, materiálov, štýlu, typu odevov dostanete pripravený priamo pre vás vo vašom návrhu šatníka. Zohľadňujúci všetky kritériá – atraktivitu, vhodnosť, fyzické dispozície.

Aby ste vyzerali dobre a pritom patrične, vhodne.

Okrem atraktivity a teda typológie je samozrejme treba vedieť čo je tradičný obchodný vzhľad a ako ho dosiahnuť, kedy si môžete dovoliť menej formálny, moderný, ale stále kompetentný obchodný vzhľad, kedy neformálny business casual a ako ho vytvoriť v úrovni vhodnej pre vás. Kombinácia atribútov ako atraktívny mužský vzhľad, vhodnosť a príležitosť vytvára mix konkrétnych typov odevov, farieb, materiálov.

Farebnosť vášho šatníka – kompletný návrh

V návrhu dostanete farby pre košele, saká, nohavice, obleky, svetre, pulóvre, kabáty, bundy, formálne aj neformálne košele, business formall aj business casuall a samozrejme aj na voľný čas pre športové alebo ležérne outfity, štýl ktorý obľubujete.

Keď vieme čo hľadať – nakupovanie je oveľa ľahšie.

Poradenstvo v odievaní – výber farieb, štýlu vašich odevov pre atraktívny vzhľad (príprava pred nákupmi)

Poradenstvo vo farbách odevov na voľný čas i do práce – určenie farebného typu, farebnosti šatníka
cena: 199 eur

čas 1,5 – 2 hod