tmavé leto

Farebný typ Tmavé leto, zmena imidžu s farebnou typológiou ktorú som realizovala v televíznej relácii City Lady

Farby v bezprostrednej blízkosti tváre vytvárajú farebný odraz svetla na vašu tvár a preto ovplyvňujú ako vyzeráte. Farebné poradenstvo v odievaní s farebnou typológiou vám pomôže zistiť ktoré sú tie farby, v ktorých budete krásna.

Pri konzultácii zistíte ktoré farby a odtiene vám najlepšie pristanú, ktorým sa vyhnúť, aj ktoré si vybrať na aké časti odevu.

Dozviete sa prečo niektoré odtiene s vami ladia a dopĺňajú váš farebný kolorit lepšie ako iné. Aký ste farebný typ a v ktorých odtieňoch najviac vyniknete. V odtieňoch ladiacich s vašou pleťou, očami a vlasmi budete vyzerať skvele!

Typológia farieb. Naučíte sa ako rozoznať vaše najlepšie farby pre nákupy v obchodoch, aj ako si oblečenie a doplnky môžete ľahko kombinovať. Naučíte sa čo je pre vás vo výbere farieb najviac dôležité a ako nakupovať.

Kombinácie farieb. Ako nosiť a kombinovať farby aby ste dosiahli vzhľad, aký si prajete. Ako kombinovať farby a veci vo svojom šatníku a dosiahnuť väčší počet kombinácií s tými kusmi, ktoré máte k dispozícii. Kombinovateľné veci v skrini šetria nielen miesto, ale aj peniaze.

Nová, inteligentná metóda farebného poradenstva – Chytrá farebná typológia

Spoznáte najnovšie moderné metódy farebného poradenstva, individuálny profesionálny spôsob práce s farbami v imidž poradenstve. Naučíte sa ľahko skombinovať svoje oblečenie.

svetlé leto - modelka z televíznej relácie

Svetlé leto, zmena imidžu s farebnou typológiou, ktorú som realizovala v televíznej relácii City Lady

Farebné poradenstvo bude vaša najlepšia investícia do šatníka, ktorá sa vám mnohonásobne vráti.

Zbavím vás obáv z nakupovania a frustrácie z nepremyslených nevhodných nákupov.

Máte i vy doma niečo čo vôbec nenosíte, alebo len zriedkavo? Koľko kabátov, blúzok, pulóvrov, svetríkov, sukní, nohavíc, šiat si nakúpite za 5-10 rokov? Ak budú vybrané vhodne a variabilne, ušetrí vám to peniaze.

Vyhnete sa nákupom vecí, ktoré sa k vám nehodia a neladia ani so zbytkom vášho šatníka.

Plán farebnosti šatníka. Po konzultácii už budete vedieť, aké farby potrebujete na sukne, nohavice, kabáty, svetre aj blúzky, tričká, pulóvre, šaty , kabelky, topánky, doplnky, aby sa vám veci ľahko kombinovali. Orientačný plán vášho šatníka vám pomôže ľahko nakúpiť, aj zladiť odevy i doplnky.

Dozviete sa  ako nosiť farby, ktoré už v šatníku máte. Ako zladiť a nosiť vaše obľúbené farby.

V harmonických farbách  budete vyzerať oveľa lepšie a stúpne aj vaše sebavedomie!

Môžete nakupovať spontánne. Ale obliekať sa bez akéhokoľvek plánu je ako stavať dom bez projektu.

S farebnicou v kabelke a jednoduchým orientačným plánikom šatníka budete mať vždy prehľad čo sa vám hodí a čo nie. V obchode sa ľahšie rozhodnete a doma s radosťou nový kus zladíte s tým, čo už máte.

Farebné poradenstvo si môžete vybrať z troch modulov:

1.Farebné poradenstvo v odievaní – Chytrá farebná typológia, 199 eur

2.Farebné poradenstvo v odievaní aj líčení – Chytrá farebná typológia vč. ukážkového líčenia a doporučenia farieb dekoratívnej kozmetiky, 299 eur

3.Farebné poradenstvo v odievaní, analýza šatníka, aj nákupy – Chytrá farebná typológia v praxi v obchode, 3 stretnutia 499 eur.

Pokiaľ máte nevhodnú farbu vlasov, aicky vás na to upozorním a doporučím vám vhodné odtiene.

Ak si prajete konzultáciu u vás doma, pripočítajte prosím k cene cestovné náklady (cenu za taxík, v Bratislave výjszd 40 eur).

Ak nemôžete prísť osobne, konzultáciu je možné zrealizovať aj virtuálne. Cena ako modul 1.

1. Farebné poradenstvo v odievaní

farebné poradenstvo - farebná typológia a poradenstvo v odievaní, modul 1V úvode sa zoznámite so svetom farieb a presvedčíte sa na vlastné oči ako farby, ktoré máte pri tvári, ovplyvňujú vzhľad vašej pokožky, výraznosť vašich očí a celkovo vašu krásu a atraktivitu.

Ako s vhodnými odtieňmi vaša pleť vyzerá krajšie, zdravšie, nedokonalosti sú menej výrazné a naopak zvýrazní sa to, čo je na vašej tvári najkrajšie. Nos a brada ustúpi, tvár vyzerá jemnejšie a oči zažiaria.

Ukážem vám farby, ktoré vás rozžiaria. Uvidíte názorné ukážky – pri konzultácii priamo pozorujete v zrkadle účinok farieb na váš vzhľad, šatková metóda.

Naučím vás vidieť a vnímať rozdiely v odtieňoch farieb, vidieť farby novými očami. Dozviete sa v ktorých farbách zažiarite, ako ich rozoznáte v obchode, ako nakupovať.

Farby pre vašu krásu – určenie farebného typu a vaše najlepšie farby a odtiene.

Ako si zostaviť šatník. Dozviete sa nielen svoj farebný typ a ktoré farebné odtiene vám najlepšie pristanú, ale aj ktoré konkrétne farby farby si vybrať na sukne, nohavice, kabáty, bundy, saká, svetre, pulóvre, blúzky, tričká … doplnky.

Ukážky vašich najlepších farieb, vhodné a nevhodné odtiene – farebné škály k nákupom.

Farebná typológia – je typológia farieb, výber a analýza vašich najkrajších osobných farieb. Dozviete sa ako spojiť vaše obľúbené farby a tie ktoré vám najlepšie pristanú.

V cene sú farebnice k nákupom. K tvári a od tváre pre ľahké kombinovanie oblečenia. Výber farebných paletiek všetkých farieb, ktoré sa vám budú ľahko kombinovať a a tých, ktoré sú najvhodnejšie bezprostredne k tvári. Dostanete vašu osobnú zostavu paletiek.

2,5 – 3 h

cena: 199 eur

 

2. Farebné poradenstvo v odievaní aj líčení

farebné poradenstvo - farebná typológia a poradenstvo v odievaní, modul 1V úvode sa zoznámite so svetom farieb a presvedčíte sa na vlastné oči ako farby, ktoré máte pri tvári, ovplyvňujú vzhľad vašej pokožky, výraznosť vašich očí a celkovo vašu krásu a atraktivitu. Ako s vhodnými odtieňmi vaša pleť vyzerá krajšie, zdravšie, nedokonalosti sú menej výrazné a naopak zvýrazní sa to, čo je na vašej tvári najkrajšie. Nos a brada ustúpi, tvár vyzerá jemnejšie a oči zažiaria.

Ukážem vám farby, ktoré vás rozžiaria. Názorné ukážky – šatková metóda, pri konzultácii priamo pozorujete v zrkadle účinok farieb na váš vzhľad.

Naučím vás vidieť a vnímať rozdiely v odtieňoch farieb, vidieť farby novými očami. Dozviete sa v ktorých farbách zažiarite, ako ich rozoznáte v obchode, ako nakupovať.

Farby pre vašu krásu – určenie farebného typu a vaše najlepšie farby a odtiene.

Ako si zostaviť šatník. Dozviete sa nielen svoj farebný typ a ktoré farby vám najlepšie pristanú, ale aj ktoré konkrétne farby si vybrať na sukne, nohavice, kabáty, bundy, saká, svetre, pulóvre, blúzky, tričká … doplnky.

Ukážky vašich najlepších farieb, vhodné a nevhodné odtiene – farebné škály k nákupom.

Farebná typológia – typológia farieb, výber a analýza vašich najkrajších osobných farieb, ako spojiť vaše obľúbené farby a tie ktoré vám najlepšie pristanú.

V cene sú aj farebnice k nákupom pre ľahkú identifikáciu vašich farieb. K tvári a od tváre. Výber farebných paletiek všetkých farieb, ktoré sa vám budú ľahko kombinovať a a tých, ktoré sú najvhodnejšie bezprostredne k tvári. Vaša osobná zostava.  

dekoratívna-kozmetika-aké-farby-použiť-kurz-licenialíčenie denné, večerné, svadobné, fotomake up, líčenie na všetky príležitosti -vizážistka BratislavaNa záver vás nalíčim a odporučím vám aj vhodné farby dekoratívnej kozmetiky.

3,5 – 4,5 h konzultácia

cena: 299 eur

 

3. Farebné poradenstvo v odievaní, analýza šatníka aj nákupy

Výber farieb a odtieňov, ktoré vám najlepšie pristanú v móde, líčení a následná praktická lekcia v nákupnom centre s nákupmi

farebné poradenstvo - farebná typológia a poradenstvo v odievaní, modul 1Určenie farebného typu, ukážky vašich osobných najlepších farieb, vhodné a nevhodné odtiene, jednoduchý spôsob kombinovania – farebné škály k nákupom, individuálna zostava paletiek.

  • vaše priania, obľúbené farby a cieľ
  • analýza pigmentov vašej pleti, očí a vlasov
  • analýza a ukážky vhodných a nevhodných odtieńov farieb pri tvári, colour draping, šatková metóda. Pri pohľade do zrkadla spolu sledujeme účinky rôznych odtieňov na vašu pleť, oči, celkový dojem. Výber vašich najlepších odtieňov.
  • ukážky ľahkého ladenia farieb k tvári a od tváre. Praktické a jednoduché kombinovanie.
  • záverečné zhrnutie doporučení a výber farebných paletiek všetkých farieb, ktoré sa vám budú ľahko kombinovať a a tých, ktoré sú najvhodnejšie bezprostredne k tvári. Vaša osobná zostava.

Po absolvovaní farebného poradenstva pokračujeme analýzou vášho šatníka.

farebná typológia v praxi- nákupyĎalej nasleduje ukážkové nakupovanie v nákupnom centre. Naučíte sa nakupovať efektívne a zorientovať sa hneď pri vstupe do obchodu. Odstránime váš stres z nákupov.

Strávite príjemný deň s farbami a doma sa budete tešiť

Tretí modul má 3 celky: farebná typológia + analýza šatníka + farebná typológia v praxi, ukážkové nakupovanie

farebné poradenstvo - farebná typológia a poradenstvo v odievaní, modul 1líčenie denné, večerné, svadobné, fotomake up, líčenie na všetky príležitosti -vizážistka Bratislavanákupy - farebná typológia v praxior

 

 

 

konzultácia 2,5 – 3 h 

+

4 h (rozdelené medzi šatník a nákupy)

spolu 7 hodín

cena za 3 časti modul 3, spolu cca 7 hodín 499 eur

 

Pre koho sú jednotlivé moduly farebného poradenstva určené

Objednajte sa hneď – vyberte si modul, ktorý vás láka. Ak sa neviete rozhodnúť, zvoľte modul 1 a ďalšie (líčenie, šatník či nákupy) doplníme neskôr.

Najviac obľúbený u žien je modul 2 – Chytrá farebná typológia, s poradenstvom v obliekaní a aj líčení. Ak sa líčite a chceli by ste vedieť odrazu ako sa obliekať, aj líčiť, zvoľte tento modul, so zmenou vizáže. Uvidíte sa nalíčená od profesionálky a budete sa cítiť pri odchode sebavedome – garantujem vám, že budete krajšia. Líčim decentne, tak aby som zvýraznila vaše prednosti. Prirodzený štýl líčenia sa hodí každej žene.

Možno si kladiete otázku, či to zvládnete celkom iste sama aj v obchodoch. V tých totiž číha na vás neónové svetlo a to rozoznávanie farieb a odtieňoch sťažuje. Niekto má väčší cit pre farby a niekto menší. Niektorá klientka tie farby a odtiene vníma viac, iná slabšie. Ak máte pochybnosť, vyberte si tento výnimočný kurz farebnej typológie aj s praktickou ukážkou v obchode, modul 3. Budete mať farby nielen v hlave, ale aj doma v skrini.

Ženy ktoré boli so mnou aj na nákupoch mi vždy hovoria, ako veľmi im to pomohlo. Pre praktické ženy, ktoré chcú dosiahnuť čo najväčší efekt, je určený modul 3, aj s nákupmi. Budete mať nielen vedomosti v hlave, ale aj vytriedený šatník a v skrini už aj nové kusy do nového VARIABILNÉHO šatníka.

Ukážka zmeny imidžu  – v televíznej relácii City lady, TVBA

pred zmenou imidžu - tlmené farby jasnému zimnému typu nepristanú

pred zmenou imidžu – tlmené farby jasnému zimnému typu nepristanú

po zmene imidžu - chladná jasná zima, premena v televízii. V jasných chladných farbách Jasná zima hned´ožije!

po zmene imidžu – chladná jasná zima, premena v televízii. V jasných chladných farbách sa Jasná zima hneď rozsvieti!

Referencie – farebné poradenstvo, farebná typológia

Som veľmi rada, že som si vybrala tretí modul. Ako ste videla – mne môžete ukazovať čo chcete a – nechytám sa. Ja to proste nevidím. Ale po tom, ako ste mi to ukázala v obchodoch, už svetielko nádeje blyslo aj mne.

Už to začínam trochu rozlišovať, s niektorými farbami si ešte nie som istá, to radšej nakúpim s vami, ale sú také, ktoré už vidím a aj som si pár takých už kúpila aj sama.

Marta A, Bratislava

Mala som veľmi nudný šatník, v ktorom chýbali farby… Uvedomila som si, že potrebujem zmenu, ako životnú, tak aj zmenu v šatníku. Veľa som sa naučila ohľadom farieb aj správneho výberu modelov presne pre mňa. Pozerám sa už len na tie modely a farby, ktoré sa hodia mne. Je neuveriteľné, ako sa človeku zdvihne nálada, ak si urobí poriadok v šatníku a sám v sebe. Zmení sa vám celý život.

Mgr. Jana Nagyova, Nórsko

Dobrý deň pani Čížiková, veľmi pekne vám ďakujem za poslanie fotografi a tiež za celé poradenstvo, s ktorým som bola veľmi spokojná. Dobrá investícia! Pri najbližšej návšteve Slovenska by som rada u vás ešte absolvovala ďalšie poradenstvo, ako napr. líčenie, alebo spoločné nakupovanie. S pozdravom

Marcela B, Nemecko

…Farebné poradenstvo mi pomohlo aj neskôr keď som si zariaďovala svoj byt. Poradenstvo mi okrem výberu farieb môjho oblečenia pomohlo aj v iných situáciách…Odporúčala by som ju ( A.Čížikovú) určite ľuďom, ktorý nehľadajú len lacné a rýchle riešenia podľa šablóny, ale svoj vlastný jedinečný životný štýl ktorý si v podstate v sebe nesú len ho potrebujú zrealizovať aj navonok.

Alena Paulovičová, Bratislava

Je veľmi príjemné, ak za svoje peniaze stretnete so skutočným profesionálom. Dostala som naozaj užitočné rady, vďaka ktorým nemám problém rozhodnúť sa, čo si na seba kúpiť a vďaka ktorým vyzerám vždy o niečo lepšie. Ako klientka dostávam aj následne ďalšie rady a informácie, ktoré sú v cene! Bola som na farebnom poradenstve, chystám sa ešte na strihy a líčenie. Vrele odporúčam

Helena Straková, Bratislava

Veľmi rada ešte využijem Vaše služby. Informácie čo ste mi doteraz poskytli mi úplne zmenili pohľad na mňa samú a konečne som začala chápať prečo som sa v niektorých farbách necítila dobre a nenosila som niektoré veci čo mám v skrini. A napr. dnes som bola na prvom nákupe – zatiaľ len tričká – ale bol to obrovský rozdiel prísť do obchodu a hneď vedieť čo stojí za to si pozrieť a čo vôbec nie.

Je to naozaj veľká pomoc a mala som vybraté a nakúpené za nepomerne kratší čas ako predtým. Skvelé! Šminky som si už tiež vymenila, lebo s Vašimi radami to bolo veľmi jednoduché.

Vniesli ste mi do života novú krv – to som teraz naozaj potrebovala. Mám z tých zmien veľkú radosť a lepší pocit sama zo seba.

Katarína J., podnikateľka, Bratislava

Cestovať na druhý koniec republiky z východného Slovenska 500 kilometrov do Bratislavy sa naozaj oplatilo.

S  Adrianou sme prebrali okrem farby a strihu vlasov aj primerané okuliare, moju farebnú typológiu a vhodné farby oblečenia, líčenie. Z konzultácie som si odnášala okrem dobrého pocitu aj cenný materiál – vzorkovnicu farieb na oblečenie pre môj farebný typ veľkú aj malú akurát do kabelky, nákresy a fotografie vhodných vlasových strihov, členenie farieb na vlasy, tvary a farby rámov na okuliare, postup pri vlastnom líčení.

Ďalšie obrázky som dokonca dostala ešte aj po konzultácii na emailovú adresu. Prevetrala som aj svoj šatník a vyradila z neho veci, ktoré sa mi farebne nehodili. Ale úplne najväčšiu radosť mám, keď mi pochvalu na výzor povie po 14 rokoch manželstva môj vlastný manžel.

Raz darmo, my ženy sa chceme páčiť, chceme sa páčiť svojim milovaným partnerom, okoliu a vlastne aj sami sebe. Vtedy sa cítime dobre a dokážeme priehrštím rozdávať lásku a energiu svojim deťom, blízkym a vôbec všetkým, ktorí to od nás potrebujú.

PaedDr. Natália Prihodová, Trebišov


Farebné poradenstvo je jednorazová investícia s dlhotrvajúcim efektom!

Pre ženy je dôležité vedieť vybrať vhodné farby kostýmov, blúzok, tričiek, sukní, nohavíc, šiat, samostatných sák, svetrov, pulóvrov, kabátov, plášťov, topánok, pančúch, bielizne aj doplnkov. Pre pracovné využitie, aj v súkromí. Z hľadiska atraktivity, aby vás farby urobili krajšou a zároveň aj z hľadiska vhodnosti použitia pre konkrétne spoločenské či pracovné situácie.

Niektoré farby sa hodia viac na formálne príležitosti, iné vytvárajú neformálny vzhľad. Pre každý štýl je typická iná farebnosť. Vaša farebnosť sa dá skĺbiť s hociakým štýlom, treba len vedieť ako to urobiť aby to všetko ladilo. Vaše najlepšie odtiene potrebujete mať len bezprostredne pri tvári.

Pomôžem vám vybrať a zladiť farby k vašej spokojnosti.

Moje farebné poradenstvo je na rozdiel od bežného určenia farebného typu presné, vysvetlím vám všetky dôležité vlastnosti vašich farebných odtieňov.  Na čo sa zamerať, čo si všímať. Bespoke vo farebnej typológii.

Objednajte sa hneď! 0905 392 050, adrianacizikova@gmail.com

Farebné poradenstvo v odievaní, líčení – Stylistka, imidž konzultantka a vizážistka Adriana Čížiková, Bratislava centrum – Staré mesto.