Večerné líčenie arabský štýlProfesionálne večerné líčenie na ples, oslavu, párty, akúkoľvek slávnostnú príležitosť vo večerných hodinách z vás urobí inú ženu!

Budete to stále vy, ale v oveľa krajšom vydaní. Dokážem z vás vytiahnuť to najlepšie!

Podkladový make up je precízny a vytvára tak plátno pre pekné líčenie očí a pier. Samozrejme, oči alebo pery môžu byť na večernú príležitosť nalíčené jemne a elegantne, aj hodne výrazne.

Aj arabský štýl líčenia môže byť viac decentný a elegantný, aj keď ide o silné líčenie. Dôraz je na výrazné líčenie očí s linkami.

Večer chcete byť predsa iná žena ako cez deň do práce či na prechádzku.

Dymové líčenie je univerzálne a hodí sa na rôzne príležitosti. Nie je však pre všetky typy očí.  Môže byť nalíčené výrazne, aj jemnejšie. Dymové líčenie je vlastne tmavé orámovanie očí tieňmi a ceruzkou. Môže byť čierne, hnedé, fialové, modré… Najviac výrazné je čierne dymové líčenie.

V čom je večerné líčenie iné

Večerné líčenie musí byť vždy výraznejšie ako denné líčenie, pretože umelé svetlo pohltí pigmenty vášho líčenia. To, čo sa počas dňa zdá byť dosť výrazné, večer zmizne! Na večerné príležitosti je preto treba pamätať na tento efekt a spraviť ho hneď o čosi výraznejšie ako denné. Ale stále môže byť elegantné a neprehnané. 

elegentne-jemne-vecerne-licenieKreatívny štýl líčenia, ktorý tak často predvádzajú na zavretých viečkach, je vhodný pre dievčatá, alebo veľmi mladé ženy, 16 – 30/ročné a tiež do showbiznisu, na pódium. Pokiaľ máte nad 30 a nepôsobíte v showbiznise, sú pre vás vhodné iné štýly vizáže.

Také, ktoré vašej tvári dodajú sviežosť, mladosť a zdôraznia a vymodelujú vaše črty do krásy. Pleť zhruba po 25 roku začina starnúť a treba jej dodať svieži, mladistvý vzhľad.

Glamour líčenie oka s linkouVekom sa objavia aj nejaké vrásky, minimálne mimické. Najskôr v okolí očí a pier. Líčenie musí respektovať tvar a vek očí. Ak máte vrásočky vo vonkajších kutikov očí, treba pri líčení na to myslieť. Omladiť okolie očí a zamaskovať kruhy aj prípadné opuchy. Nebudete chodiť so zavretými očami a predvádzať tiene, je dôležité ako vyzerá očný make up pri otvorených očiach. Jeho výber záleží od tvaru a veľkosti vašich očí.

Nejde o to, namaľovať niečo na vašu tvár. Dôležité je dodať vašim osobitým črtám krásu. Vaša tvár je 3-rozmerná. Nie je to plátno pre realizáciu maľby, na ktorej sa kreatívne vyblázni mladá 20 ročná vizážistka. Ak máte nad 40, potrebujete iné líčenie.

Večerný business make-up – pracovná večera, večerná prezentácia pri umelom osvetlení, pracovné rokovanie vo večerných či neskorých popoludňajších hodinách s umelým osvetlením… to všetko sú príležitosti ktoré si vyžadujú upravenú, nalíčenú tvár. Na pracovné stretnutia určite nevyberieme arabský štýl líčenia, ale jemnejšie dymové, alebo výraznejší prirodzený štýl líčenia.

Spoločenské príležitosti – recepcia, kokteil, banket, svadba, záhradná slávnosť, súkromná oslava, večierok, diskotéka, tanečná zábava, ples, návšteva divadla, posedenie v reštaurácii…

Samozrejme vašu pleť pred líčením na líčenie pripravím, čistenie a hydratácia prípravkami Sothys.

Štýl vášho večerného líčenia môže byť aj prirodzený vo výraznejšom prevedení pre umelé osvetlenie (pozri Robert Jones), dymové líčenie, arabský výrazný štýl. Mne sa asi najviac páči líčenie úžasného vizážistu Samer Khouzaminiho, ktoré je výrazné, ale vždy nádherné a elegantné. 

Glamour večerné líčenie – trblietky, metalické tiene…

večerné líčenie - glamourVečerné líčenie môže byť nielen oveľa výraznejšie ako denné, ale hlavne – môžu byť bohato použité metalické očné tiene, čo by pri dennom líčení vyzeralo preplácane a cirkusovo.

Na večerné líčenie tak môžu byť využité zlaté, bronzové, medené, strieborné, akékoľvek farebné trblietavé očné tiene.

Na večernú príležitosť môžu vybrané tiene podľa vášho vkusu – jemné trblietavé tiene pre decentnú jemnú večernú vizáž alebo aj veľmi výrazné a intenzívne, bohato navrstvené metalické tiene, napríklad od svetlozlatých, cez zlaté až po medené.

Charakteristika večerného líčenia

dymové líčenie večerná intenzita

Večerné líčenie si vyžaduje viac prípravkov, precíznosti i času. Dôležité je vytvoriť líčenie, ktoré bude vytvárať upravenú tvár aj pri umelom osvetlení. Svetlá totiž pohlcujú líčidlá, a tak treba viac pigmentovať, vytvoriť precízne korekcie pleti, obrysu tváre, modelovanie lícnych kostí, nosa a pod… + jemné či výrazné nalíčenie očí a pier. Výraznejšie líčka ako pri dennom líčení. 

Líčenie je od stredne výraznej, klasickej decentnej elegantnej vizáže až po slávnostné, výrazné nalíčenie.

Dôraz je na elegantný, upravený vzhľad, ale ten môže byť od klasického makeupu strednej intenzity až po výraznejší, slávnostný elegantný či extravagantný make-up. Záleží od príležitosti a vášho priania, čo máte rada.

líčenie denné, večerné, svadobné, fotomake up, líčenie na všetky príležitosti -vizážistka Bratislavaorient.čas: 70 min – 1,5 h

cena: 49 eur

Večerné líčenie na ples, oslavu, párty, recepciu, záhradnú párty, galavečer, preberanie ocenenia … jednoducho  vizáž na umelé osvetlenie.

Jemné elegantné večerné líčenie, aj výrazné elegantné večerné líčenie.

Večerné líčenie – Vizážistka, imidž konzultantka a osobná stylistka Adriana Čížiková, Bratislava centrum – Staré mesto. 0905 392 050