Poznáte už svoje farby, ale máte trochu problém s kombinovaním? Sú pre vás práve kombinácie farieb tvrdým orieškom? Držíte sa stále tých istých osvedčených farebných kombinácií, ale túžite po zmene, obohatení svojich farebných stereotypov?

Lámete si hlavu nad tým, aké farby sa hodia k vašej novej sukni či nohaviciam? Nie ste si istá, čo okrem osvedčených kombinácií by ste mohli ešte použiť? Bojíte sa, že to preženiete a budete príliš pestrá? Neviete ako sa obliecť tak, aby to nebolo nudné ale na druhú stranu zas nie príliš divoké ?

Kurz farebných kombinácií vás zbaví neistoty pri kombinovaní a poskytne vám pomoc v harmonickom ladení farieb – vo vašom šatníku alebo v interéri. 

Môžete si vybrať konzuláciu – kurz so sprievodným  materiálom farebných kombinácií alebo produkt vyrobený pre vás osobne na mieru –  knihu farebných kombinácií v digitálnej podobe. Podľa toho či ste typ čo sa rád učí a chce vedieť čo, ako a prečo, alebo to chcete mať naservírované bez námahy – hotové schémy ktoré napodobíte.

Je kurz farebných kombinácií pre VÁS?

Položím vám pár otázok. Zamyslite sa a prídete na to sama.

 1. Je váš šatník len v neutrálnych farbách? Nosíte šedú, čiernu, tmavomodrú, bielu a pestrým farbám sa radšej vyhýbate? Myslíte si že čierna a biela sú stávkou na istotu?
 2. Kupujete si len 2-3 obľúbené farby stále dokola?
 3. Cítite sa v tom čo nosíte fádna?
 4. Dokážete si kúpiť nové oblečenie alebo doplnky bez veľkého zvažovania či sa budú hodiť k tomu, čo už máte doma?
 5. Viete používať doplnky sa oživenie svojho šatníka?
 6. Chceli by ste získať prostrednítvom farieb lepšiu náladu a pritom aj dobre vyzerať?
 7. Viete alebo tušíte aký ste farebný typ, ale vám sa náramne páčia aj iné farby ako sú obsiahnuté v jeho škále a rada by ste ich zakomponovali do svojich outfitov?
 8. Viete aké veľkosti farebných plôch kombinovať?
 9. Viete v akých farbách zvoliť kabelky alebo obuv, aby sa dali ľahko ladiť s vašim šatníkom?
 10. Máte plné skrine šatstva, kabeliek, topánok, ale keď sa máte obliecť, váhate čo s čím sa hodí?

Podľa vašej povahy a osobnosti si vyberáte tie farby, ktoré vás priťahujú. Farby vašej farebnej osobnosti súvisia s psychológiou farieb. Iné farby potrebuje flegmatik, iné cholerik, iné melancholik či sangvinik. V praxi sú psychotypy zložitejšie ako tieto štyri základné, jednotlivé charakteristiky a ich vlastnosti sa v človeku miešajú.

Farby zladené podľa teórie štyroch ročnych období na farebných škálach jari, leta, jesene a zimy spolu navzájom krásne ladia. Pôvod rozdelenia farieb do skupín podľa ročných období  pochádza od švajčiarskeho výtvarníka, dizajnéra a teoretika, Johanesa Ittena z výtvarnej školy Bauhaus.

Sú však aj iné cesty k dosiahnutiu farebnej harmónie. Ak viete, aký ste farebný typ, ale rada by ste nosili aj iné farby, ukážem vám ako na to!

Pre koho sa kurz kombinovanie farieb tiež hodí?

kombinacie farieb - kurz ladenia farieb v odievaní

 • Ak nakupujete len kompletné outfity, aj v skrini vám visí oblečenie takto pospájané a neviete si veci kombinovať viac variabilne
 • Ak zívajú vaše skrine nudou pre farebnú jednotvárnosť a do viac farieb sa neodvážite, lebo máte strach, že to už bude náročné na zladenie
 • Ak ladíte spolu najviac 2 farby a viac už nezvládate
 • Ak sa vám páčia aj netradičné farebné kombinácie ale vy to neviete takto vykúzliť
 • Ak neviete ako do svojho šatníka dostať obľúbenú farbu
 • Ak neviete aké farby sa hodia k šedej
 • Ak chcete nosiť  farby mimo škály svojho farebného typu
 • Ak si zariaďujete byt alebo dom a chceli by ste vedieť vytvoriť si farebné nálady v jednotlivých miestnostiach

O čom všetkom je kurz farebné kombinácie?

 • Kombinácie farieb, farebné harmónie je kurz, zameraný na  kombinovanie farieb. Krok za krokom sa učíte rôzne farebné kombinácie a prakticky si ich môžete vyskúšať na svojom oblečení a doplnkoch.  Naučíte sa zvládnuť  ladenie farieb v šatníku.
 • Váš svet ožije farbami a dodá vám potrebný impulz do života. S farbami sa váš život zmení a ožije!
 • Po absolvovaní kurzu Kombinácie farieb si hravo poradíte s vaším oblečením, doplnkami a budete si môcť dopriať aj nápadité módne kombinácie.
 •  Odvážite sa kúpiť si aj viac farieb a budete mať istotu, že ich budete vedieť skombinovať.
 • Naučíte sa hravým spôsobom ako zladiť farby.
 • Budete vedieť  všetko čo súvisí s kombinovaním farieb vo vašom šatníku 

kombinácie farieb, ladenie farieb - kurz farebných kombináciíUvidíte rôzne spôsoby farebných kombinácií, názorne vo farbách. Stačí si len vybrať, čo sa vám páči. Nemusíte ovládať komplikované názvy harmónií, postačí ak vám ich ukážem vizuálne a vy si vyberiete tie, ktoré sú vám sympatické. Následne vám ukážem a vysvetlím ako ich môžete použiť pri obliekaní a doplnkoch, kabelkách, obuvi, bižutérii…

Preberieme spolu všetky možné spôsoby farebných harmóníi. Počas kurzu si budete robiť poznámky a trošku kresliť, aby ste si všetko ľahko zapamätali a naučili sa to hravým a zábavným spôsobom. Dozviete sa všetky varianty farebných kombinácií.

Farebné kombinácie – ako kombinovať farby a odtiene

orient.čas konzultácie:  individuálne

kurz pozostáva z viacerých lekcií jednotlivých typov farebných kombinácií, všetky si po vysvetlení skúšate vytvoriť z vášho oblečenia a doplnkov alebo ich skúšate v obchodoch

ku kurzu dostanete aj digitálnu knižku farebných kombinácií s vašimi odtieňmi (cca 70-80 strán inšpirácií s farebnými schémami)

cena: 199,- eur

kombinacie farieb - ladenie farieb Kombinácie farieb sú obšírnou témou. Možností kombinovania farieb je veľmi mnoho. Ak sa s nimi zoznámite, ľahšie si podľa vášho vkusu vyberiete tie, ktoré sa vám páčia.

Ak farby vzájomne ladia, ľahko k sebe nájdu cestu aj sukne s blúzkami vo vašom šatníku, a ďalšie kusy…

Ak sa nechcete učiť, ale privítali by ste hotový materiál pripravený presne pre VÁS OSOBNE vyrobím vám Knihu farebných kombinácií, vašu osobnú knihu s ilustráciami.

Stačí si vybrať kombinácie , ktoré sa vám páčia a dostanete inšpiračný materiál (v digitálnej forme) na roky kombinovania a hrania sa s farbami – knižočku kombinácií farieb s vašimi odtieňmi budete mať vždy poruke v mobile.

Tie krásne a neobyčajne zladené ženy z módnych mól, či módnych časopisov, dáma v nezvyklej a predsa krásnej farebnej kombinácii, ktorú ste nedávno videli v nákupnom centre… To všetko môžete dosiahnuť i vy!

So znalosťou a pomôckou na vytváranie farebných harmónií objavíte krásy tajomného sveta farieb!
Objednajte sa na kurz farebných kombinácií a vyberte si farebné kombinácie, ktorá sa vám najviac páči!
Získate obrovské množstvo inšpirácie a istotu a sebavedomie pri nákupoch a obliekaní, neobvyklé originálne tipy.


cena: 199,- eur

včítane materiálu Farebné kombinácie

Kurz Farebné kombinácie je možné absolvovať aj online!

Budete skúšat jednotlivé typy kombinácií vytvoriť z toho čo máte doma a budete sa fotiť, alebo to ukážete na kameru. Tempo a čas online stretnutí si dohodneme individuálne.