Kombinácie farieb sú pre vás tvrdým orieškom? Držíte sa stále tých istých osvedčených farebných kombinácí, ale túžite po zmene, obohatení svojich farebných stereotypov?

Lámete si hlavu nad tým, aké farby sa hodia k vašej novej sukni či nohaviciam? Nie ste si istá, čo okrem osvedčených kombinácií by ste mohla ešte použiť? Bojíte sa, že to preženiete a budete príliš pestrá? Neviete ako sa obliecť tak, aby to nebolo nudné ale na druhú stranu zas nie príliš divoké ?

Kurz farebných kombinácií vás zbaví neistoty pri kombinovaní a poskytne vám pomoc v harmonickom ladení farieb – vo vašom šatníku alebo v interéri. 

Môžete si vybrať konzuláciu – kurz so sprievodným univerzálnym materiálom farebných kombinácií alebo produkt vyrobený pre vás osobne na mieru –  knihu farebných kombinácií v digitálnej alebo vytlačenej podobe.

Podľa vašej povahy a osobnosti si vyberáte tie farby, ktoré vás priťahujú. Farby vašej farebnej osobnosti súvisia s psychológiou farieb. Iné farby potrebuje flegmatik, iné cholerik, iné melancholik či sangvinik. V praxi sú psychotypy zložitejšie ako tieto štyri základné, jednotlivé charakteristiky a ich vlastnosti sa v človeku miešajú. Tak je to i s farbami, len niekto je čistý jarný typ, letný, jesenný alebo zimný. Farby zladené podľa teórie 4 ročnych období na farebných škálach jari, leta, jesene a zimy spolu navzájom ladia. Pôvod rozdelenia farieb do skupín podľa ročných období  pochádza od švajčiarskeho výtvarníka, dizajnéra a teoretika, Johanesa Ittena z výtvarnej školy Bauhaus. Sú však aj iné cesty k dosiahnutiu farebnej harmónie. Ak viete, aký ste farebný typ, ale rada by ste nosili aj iné farby, ukážem vám ako na to!

Pre koho je kurz kombinovanie farieb?

kombinacie farieb - kurz ladenia farieb v odievaní

  • Ak máte plné skrine odevov, kabeliek a topánok, a neviete čo s čím, je táto služba pre vás ako stvorená!
  • Ak nosíte stále len 3-4 farby alebo len pár osvedčených farebných kombinácií a vyhýbate sa nákupu ďalších, lebo máte obavy či sa vám budú spolu hodiť.
  • Ak nakupujete len kompletné outfity, aj v skrini vám visí oblečenie takto pospájané a neviete si veci kombinovať viac variabilne.

Budete si vedieť poradiť s farbami oblečenia, doplnkov, dokonca  aj s farbami v byte. Váš svet ožije farbami a dodá vám potrebný impulz do života. S farbami sa váš život zmení a ožije!

O čom všetkom je kurz farebné kombinácie?

  • Kombinácie farieb, farebné harmónie je nadstavbový modul koloristiky – kurz, zameraný na módne kombinovanie farieb. Kurz kombinovanie farieb sa hodí ženám, ktoré túžia po atraktívnych módnych kombináciách odevov a doplnkov. Naučíte sa zvládnuť harmonické ladenie farieb v šatníku. Všetky poznatky využijete aj pri dolaďovaní interéru vášho domu alebo bytu.
  • Neviete, aká farebná kombinácia by pekne ukázala s vašou novou sukňou?
  • Máte plné skrine šatstva, kabeliek, topánok, ale keď sa máte obliecť, váhate čo s čím sa hodí?
  • Zívajú vaše skrine nudou pre farebnú jednotvárnosť a do viac farieb sa neodvážite, lebo máte strach, že to už bude náročné na zladenie?
  • Po absolvovaní kurzu Kombinácie farieb si hravo poradíte s vaším oblečením, doplnkami a budete si môcť dopriať aj nápadité módne kombinácie.

Zladíte svoje outfity, aj farby v  svojom byte alebo dome. Odvážite sa kúpiť si aj viac farieb a budete mať istotu, že ich budete vedieť skombinovať.

  • Naučíte sa hravým spôsobom ako zladiť farby. Ako kombinovať farby, ktoré sa k sebe hodia a ako to vyzerá názorne vo vašich odtieňoch.
  • Budete si ľahko vedieť zladiť farby vo vašom šatníku aj s doplnkami.

kombinácie farieb, ladenie farieb - kurz farebných kombináciíUvidíte rôzne spôsoby farebných kombinácií, názorne vo farbách. Stačí si len vybrať, čo sa vám páči. Nemusíte ovládať komplikované názvy harmónií, postačí ak vám ich ukážem vizuálne a vy si vyberiete tie, ktoré sú vám sympatické. Následne vám ukážem a vysvetlím ako ich môžete použiť pri obliekaní a doplnkoch, kabelkách, obuvi, bižutérii…

Preberieme spolu všetky možné spôsoby farebných harmóníi. Počas kurzu si budete robiť poznámky a trošku kresliť, aby ste si všetko ľahko zapamätali a naučili sa to hravým a zábavným spôsobom. Dozviete sa všetky varianty farebných kombinácií.

Farebné kombinácie – ako kombinovať farby a odtiene

ako kombinovať farby - ktoré farby spolu ladia?

orient.čas konzultácie:  cca 3 h
cena: 198,- eur

kombinacie farieb - ladenie farieb Kombinácie farieb sú bohatou obšírnou témou. Možností kombinovania farieb je veľmi mnoho. Ak sa s nimi zoznámite, ľahšie si podľa vášho vkusu vyberiete tie, ktoré sa vám páčia.

Ak farby vzájomne ladia, ľahko k sebe nájdu cestu aj sukne s blúzkami vo vašom šatníku, a ďalšie kusy…

Ak sa nechcete učiť, ale skôr by ste privítali hotový materiál pripravený individuálne presne pre VÁS OSOBNE urobím vám grafický Návrh osobných farebných kombinácií  na mieru (300 eur), vašu osobnú knihu farebných kombinácií.

Stačí si vybrať kombinácie , ktoré sa vám páčia a dostanete inšpiračný materiál (v digitálnej forme) na roky kombinovania a hrania s farbami. Forma a veľkosť vytlačeného materiálu sa dá dohodnúť individuálne, cena podľa ceny tlačiarne. Materiál je zviazaný ako kniha (špirálová väzba), obvyklý formát A4, A5, A6. Vo formáte A6 môžete mať malú praktickú knižočku kombinácií farieb s vašimi odtieňmi vždy so sebou v kabelke.

Tie krásne a neobyčajne zladené ženy z módnych mól, či módnych časopisov, dáma v nezvyklej a predsa krásnej farebnej kombinácii, ktorú ste nedávno videli v nákupnom centre… To všetko môžete dosiahnuť i vy!

So znalosťou a pomôckou na vytváranie farebných harmónií objavíte krásy tajomného sveta farieb!
Objednajte sa na kurz farebných kombinácií a vyberte si farebnú kombináciu, ktorá sa vám najviac páči!
Získate obrovské množstvo inšpirácie a istotu a sebavedomie pri nákupoch a obliekaní, neobvyklé originálne tipy.

orient.čas konzultácie:  cca 3 h
cena: 198,- eur včítane materiálu Ako kombinovať farby v digitálnej podobe 

cena individuálnej knihy farebných kombinácií pripravených na mieru: 300 eur